Kryemadhi shoqeron Presidentin Meta ne Prishtine, foto me familjen Haradinaj

PRISHTINE- Familja e Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta dhe ajo e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj janë mbledhur sonte në një tavolinë të përbashkët. Çifti presidencial ndodhet në Prishtinë në një dasmë të miqve të tyre, ku të ftuar janë edhe kryeministri Haradinaj me bashkëshorten.

“Hana dhe Bini sot martohen. Dhe jeta e tyre do të ndryshojë. Ata zgjodhën të jetojnë të lumtur përgjithmonë. Zoti i bekoftë”, shkruan kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, teksa poston edhe fotot nga dasma në Prishtinë.

Kliko per me shume info

Të veshur bukur dhe me class ata kanë pozuar në një foto me çiftin duke i uruar atyre “Jetë të lumtur”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.