Korcë/ Merr flakë banesa, gjendet një kufomë e djegur

Kliko per me shume info

Mëngjesine sotëm , policia e Korçës, është njoftuar për djegien një banesë në fshatin Lekas- Korçë

Mësohet se banesa është djegur gjatë natës dhe sot gjatë kontrollit në ambjentet e djegura të kësaj banese, është gjetur një kufomë e djegur plotësisht, ende e pa identifikuar.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kufomës dhe zbardhjen e rrathanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.