Bie në pranga 30 – vjeçari, u kap me kokainë në xhep

Kliko per me shume info

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 30-vjecar, pasi është kapur me një sasi droge.

Burime nga Policia bëjnë me dije se është arrestuar Mirjan Kapllani, 30 vjeç, pasi pas kontrollit fizik i është gjetur një sasi e vogël kokaine.

Kliko per me shume info

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale, “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”, parashikuar nga neni 283/1 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.