Kokainë në shishen e fëmijës, arrestohet shqiptari

Kliko per me shume info

Policia italiane ka arrestuar në Siena një shqiptar, 32 vjeç, për shpërndarje të lëndës narkotike.

Shqiptarit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, iu sekuestruan në makinë dy pako me kokainë, 50 gramë secila.

Kliko per me shume info

Pas kontrollit tjetër në shtëpinë e 32 – vjeçarit u bllokuan edhe 112 gramë kokainë, të ndara në dy pako me nga 50 gramë kokainë secila, si dhe 12 gramë të tjera të fshehura në shishen e termosit të fëmijës 14 muajsh.

Policia kishte kohë që ndiqte lëvizjet e shqiptarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.