Koha nuk ecën për këto tri binjake “Kanë harruar të plaken”

Kliko per me shume info

Nuk janë as motra, as binjake, apo shoqë të ngushta. Janë tre gjenrata të ndryshme, gjyshja, mamaja dhe mbesa.

Kliko per me shume info

Të gjithë janë habitur kur i kanë parë të treja së bashku, pasi mosha e tyre i tregon të treja si moshatare me njëra-tjetrën.

Ata janë nga Londra dhe mësohet se gjyshja është plot 65 vjeç, ndërsa mbesa vetëm 18. Është për tu përgëzuar gjyshja për trupin që vazhdon të ketë, ashtru si edhe të bijës, të cilat nuk kanë asnjë dallim me 18-vjeçaren, ndërsa të treja mbajnë veshje të njëjtë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.