Del me shoqërinë në lokalet e natës, vajza nga Vlora bëhet “tapë” dhe e pëson keq

Kliko per me shume info

Një vajzë nga Vlora, jo më shumë se 19 vjeç ka kaluar një natë jo shumë të këndshme, ndonëse ishte nisur oër tu argëtuar e dëfryer me shoqërinë e saj.

Pasi ka pirë alkool dhe disa birra deri në orën 04.00 të mëngjesit vajza ka tentuar të kthehet në shtëpi me automjetin e shokut të saj, por rrugës është përplasur pranë teatrit “Petro Marko”.

Kliko per me shume info

Fatmirësisht, vazja nuk ka pësuar lëndime, por vetëm ka dëmtuar automjetin.

Ajo është shoqëruar në polici ku ka qëndruar për rreth 4 orë, ndërsa pritet të sqarohen rrethanat e ngjarjes, para se të dalë nga amabientet e paraburgimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.