Klaudia Pepa në qendër të vëmendjes, lë gojëhapur ndjekësit

Balerina e njohur Klaudia Pepa di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Kjo edhe për shkak të ndarjes së saj nga Albi Nako, lajm i cili ende vazhdon të diskutohet.

Kliko per me shume info

Mirëpo, balerina është gjithnjë e komentuar për shkak të fotove që poston vazhdimisht në rrjetet sociale. Ndërsa, së fundi Klaudia ka postuar foton e radhës, ku shfaqet nga kuzhina dhe i ka lënë pa fjalë ndjekësit, teksa njërën këmbë e ka vënë mbi banak.

LEXO EDHE:  U dyshua për Angela Martinin: Motra e këngëtarit i “merr” emisionin në TCH

“Kur nuk të bëhet për të gatuar’”, ka shkruar Klaudia bashkëngjitur fotos.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here