Kjo është fansja e çmendur e Angelina Jolie, ka bërë 50 ndërhyrje që të duket si ylli hollivudian

Një super fanse e Angelina Jolie ka mahnitur ndjekësit e saj të mediave sociale me fotografi që tregojnë se ajo po përpiqet të imitojë yllin e Hollivudit.

Sahar Tabar, 22 vjeç, nga Teherani, Iran, ka një llogari në Instagram të mbushur me foto që e afrojnë atë me pamjen e yllit të hollivudit dhe pse shpesh është shumë e tepruar.

LEXO EDHE:  Nis Kampionati Botëror i Shahut, gjeniu 6 vjeçar Dionis Senjo përfaqëson Shqipërinë
Kliko per me shume info

Mediat belge kanë raportuar se Sahari i është nënshtruar 50 ndërhyrjeve që të duken si idhulli i saj – por fansat pretendojnë se ajo e krijon pamjen e pabesueshme vetëm duke përdorur kozmetikën.

Megjithatë jo të gjitha reagimet nga 318 mijëndjekësit e saj në Instagram janë pozitive, pasi disa e krahasojnë atë me një ‘zombie’ ose një ‘kufomë’./ lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here