Kim Jong kërcënon Japoninë: ‘Ju hedh në fund të detit’

Kliko per me shume info

Një tjetër kërcënim është bërë nga diktaroi Kim Jong, kundrejt Japonisë.

Diktatori është zotuar të hedh Japoninë “në fund të detit”, nëse bashkëpunojnë me presidentin amerikan Donald Trump dhe nuk denoncojnë SHBA gjatë vizitës së tij.

Kliko per me shume info

Despoti i Koresë së Veriut kërcënoi aleatin e SHBA me shkatërrim në qoftë se kryeministri japonez Shinzo Abe nuk do të denoncojë Trump të hënën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.