Këto janë pajmet e fundit që na vijnë nga Nora Istrefi (FOTO)

Kliko per me shume info

Këngëtarja Nora Istrefi gjithmonë tërheqë vëmendje për paraqitjen e saj. Duhet thënë se ajo është ndër këngëtaret më simpatike të showbizit shqiptarë.

Pamje shumë simpatike në fytyrë dhe një trup tepër bombastik.

Kliko per me shume info

Së fundmi Nora Istrefi ka publikuar në faqen e saj në Instagram një foto ku shfaqet vërtetë mahnitëse.

Ajo ka vendosur në kokë një shami me kolore të ndryshme, e në pjesën e sipërme të trupit shfaqet seksi, pa të brendshme (pa reçipeta) dhe e mbuluar me robdishan.

Kujtojmë që pas bashkëpunimit me bashkëshortin e saj Robert Berishën, Nora ka ardhur në një tjetër bashkëpunim me Gjikon i cili po ashtu rezultoi të ishte tepër i suksesshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.