Kështu na uron Tara e Teutës 28 nëntorin

Kliko per me shume info

Sot për festën e flamurit kombëtar, këngëtarët dhe gjitha yjet e njohura të estradës muzikore kanë bërë urime të shumta.

Nuk ka munguar edhe një urim special.

Kliko per me shume info

Një urim i vecantë vjen nga këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili ka postuar një foto të Tarës ku shihet duke valivitur flamurin kuq e zi dhe ai ka shkruar ‘’Urime Shqiptar dita e flamurit’’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.