Këshilla e Presidentit Meta për bashkëshorten: Moderohu pak!

Kliko per me shume info

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar për gazetarin Lutfi Dervishi, një këshillë që presidenti Meta ja jep shpësh. Sipas Monikës ai i kërkon të jetë më pak agresive në politkë, por sipas saj nuk mund të bëjë dot pakt me krimin.

“Moderohu pak, më thotë. Unë i them që nuk mund mund të moderohem kurrë më krimin e organizuar”- rrëfeu kryetarja e LSI.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se Monika Kryemadhit iu besua drejtimi i LSI-së, pasi Meta u bë president. Kryemadhi ka hqur dorë nga të gjitha detyrat e zonjës së parë duke u fokusuar plotësisht te bërja e Opozitës. Ajo ka qënë shumë aktive në çështjet e aktualitetit dhe ka kritikuar ashpër qeverinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.