Rrëfimi/ “I dashuri më kërkoi të bëjmë treshe, por dyshimi që kam po më fut frikën”

Shpesh herë çiftet përballen më situata të cilat i lenë gojë hapur. Këtu nuk u referohemi tradhtive apo debateve të zakonshëm, por disa kërkesave të çuditshme.

Një 22-vjeçare është gjendur e papërgatitur kur i dashuri i ka kërkuar të bëjnë seks treshe por…me një mashkull tjetër.

Kliko per me shume info

Tashmë vajza ka një dyshim të madh për këtë kërkesë…Lexoni letrën e plotë dërguar në adresë të rubrikës së psikologes në “The Sun”.

LEXO EDHE:  Smogu SAHARIAN pushton Shqipërinë! Re të kuqe mbushin qiellin, Tirana zgjohet e ALARMUAR

Letra e vajzës

“Unë jam 22-vjeçe ndërsa i dashuri im 25-vjeç. Jemi të lidhur prej një viti dhe jeta jonë seksuale ka qenë gjithmonë shumë aktive dhe interesante.

Në një bisedë me të dashurin, ne i treguam njëri-tjetrit fantazitë tona seksuale dhe ai më tha se kishte fiksim të merrnim një person të tretë për të bërë seks. U stepa…por mendova sigurisht se ai po i referohej një femre tjetër. Por e kisha gabim. Ai dëshiron që të marrim një djalë tjetër dhe të bëjmë seks treshe.

LEXO EDHE:  ZGJIDHNI një! Secili simbol PARASHIKON të ardhmen tuaj!

Kjo dëshirë e tij jo vetëm që nuk më pëlqen por me ka vënë në mëdyshje dhe tani kam dy dilema në kokë…është homoseksual apo më mbanë mua vetëm për seks?”

Përgjigjja e psikologes

“Së pari dua të të them që ju keni nevojë të diskutoni me njëri-tjetrin mbi këtë pjesë. Ti duhet t’i thuash se nuk të pëlqen ta provosh këtë eksperienca.

LEXO EDHE:  Vajza hap kamerën dhe tregon live operacionin e v...

Nuk ka asnjë problem ti mendoni apo të ndani fantazitë tuaja, por në një lidhje ku njëri partner nuk dëshiron, atëherë vënia në realitet bëhet pak e rrezikshme”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here