Këngëtarja shqiptare e pranon më në fund: Dua të martohem!

Kliko per me shume info

Rita Ora duket se ka vendosur që t’i jap fund beqarisë.

Kështu ka pohuar këngëtarja shqiptare për mediat australiane, e cila së fundi ka marrë një çmim në këtë vend.

Kliko per me shume info

“Dua që të kem fëmijë dhe të martohem, dua që t’i bëj të gjitha këto”, tha Rita duke hedhur poshtë thashehemet se nuk është në një lidhje.

Epo bëhuni gati pra se Rita nuk flet kot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.