Këngëtarja pozon topless, por komenti i kolegut të saj e lë “pa fjalë”

Mesnatën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto topless duke e shoqëruar me diçiturën se sot ka ditëlindjen.

Kliko per me shume info

Kjo është ndër të paktat herë kur Era Rusi shihet duke pozuar në mënyrë sensuale pasi gjithnjë është shumë e kujdesshme në daljet dhe publikimet që bën. Ndërkohë komentet dhe urimet kanë qenë të shumta, por atë më pikantin e bëri Stefi Prifti.

LEXO EDHE:  Pyetet për ‘Lolitën’ dhe sulmet e hapura ndaj saj, përgjigjja s’është ajo që prisni

Ai ka shkruar me humor:

“Dmth meqenese kaloi dhe nje vit dhe u zhveshe ti? E kuptoj…! Per te thene sa ne forme je…! Na shastise fare.. Edhe 100 Era”.

Ndërkohë kujtojmë se Era dhe vëllezërit korçarë janë kolegë dhe miq shumë të mirë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here