Këngëtarja e njohur shqiptare: Pantallonat nuk ti heq njeri po nuk deshe vetë

Këngëtarja e njohur shqiptare Myfarete Laze ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” në kanalin televiziv Abc News.

Kliko per me shume info

E pyetur nga dy moderatoret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta në lidhje me ngacmimet seksuale në Shqipëri, nëse ka patur të tilla, këngëtarja e njohur shqiptare është shprehur se pantallonat ua heqin atyre që ua kërkon dhe nëse nuk dëshiron nuk ti heq njeri vetë.

LEXO EDHE:  Ish Sophie e 'Zonë e Lirë' do bëhet mami

Pyetja ka ardhur në kontekst me valën e ngacmimeve seksuale që ka plasur kohët e fundit në Hollyëood.

“Vlerësim është, me të ngacmu dikush propozim mbetet, vlerësim . Por pantallonat ua heqin atyre që ua kërkon. Nëse nuk dëshiron nuk ti heq njeri”, është shprehur Myfarete Laze.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here