Këngëtarja e njohur amerikane në pritje të fëmijës së saj të parë, zbuloni gjininë e bebit

Kliko per me shume info

Ajo është një këngëtare shumë e talentuar, gjithashtu dhe fituesja e një prej sezoneve të  ‘American Idol’. Bëhet fjalë për Jordin Sparks. Ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen prindër të një djali.

Lajmin e ka ndarë vet Jordan në rrejtin social “Instagram”. Pas një feste siç e do tradita për zbulimin e gjinisë së bebit, këngëtarja shkruan këto fjalë:

Kliko per me shume info

“Eshtë një djalë. Kemi shumë gjëra për të cilat jemi falenderues por kjo është përfundimisht në krye të listës. Dana Isiah do të ketë kopjen e tij përkrah. Po presim me padurim ta takojmë. Të duam vogëlushi ynë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.