Kendall, Bella e Gigi ‘çmendin’ me fotot për kalendarit e vitit 2018

Kliko per me shume info

Të gjitha shumë seksi për t’u parë. Janë ato miq! Të bukurat e momentit si Kendall Jenner, Bella Hadid dhe Gigi, të cilat janë fotografuar për kalendarin e vitit 2018.

Dhe të gjitha modelët janë zhveshur për t’u paraqitur sa më seksi, që është e mundur.

Kliko per me shume info

Temperaturat janë rritur, kur Kendal Jenner dhe Bella bashkë me motrën e saj të madhe Gigi janë bashkuar për t’u fotografuar për kalendarin e vitit 2018 të revistës “Love”.

Yjet e modës e kanë sjell këtë kalendar shumë të nxehtë pasi që janë zhveshur në të brendshme. Nuk ka kalendar më seksi së ky i sotmi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.