Kapet me 5 kg marijuanë në makinë, arrestohet i riu në Igumenicë

Kliko per me shume info

Policia kufitarë në Igumenicë ka arrestuar një të ri pasi u kap me kg marijuanë në makinë.

Nga të dhënat e para mësohet se i riu nuk i është bindur policisë dhe ka shpejtuar ecjen me makinë por që pak kilometra më tutje është ndaluar.

Kliko per me shume info

Gjatë kontrollit iu gjet dhe sekuestrua 5 kilogramë lëndë narkotike e tipit marijuanë.

Policia bën me dije se shoferi i arrestuar i përket moshës 21 vjeç e ndërsa akoma nuk është bërë e ditur shtetësia e tij

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.