Kapet 142 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, në pranga një 20-vjeçar

Kliko per me shume info

Policia greke në Janinë ka kapur 142 kg marijuanë në kufin me Shqipërinë.

Kliko per me shume info

Droga ishte ndarë në 107 pako dhe ishte vendosur në 6 canta të ndryshme brenda automjetit.

Në pranga është vënë shoferi i makinës, i cili është një 20-vjecar shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije ende.

Ndërkohë janë sekuestruar 2 aparate celularë dhe 100 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.