Kanabizimi i vendit/ “Për t’iu mbyllur gojën njerëzve që donin lekë xhepi”

Kliko per me shume info

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, sonte, ka deklaruar se kanabizimi i vendit ishte një projekt politik.

Manjani tha se mbjellja e kanabisit në vend, ishte projekt politik për dy arsye, për t’i mbyll gojën disa njerëzve që donin lekë xhepi për të mbajtur familjen dhe kjo është e dukshme, pasi Shqipëria nuk është si Tirana.

Kliko per me shume info

Sipas tij, u analizua mirë efekti i Lazaratit dhe kjo ka ndodhur në qeverinë e asaj kohe.

Ai tregoi se analiza kishte ngritur pyetjen se pse Lazarati voton 100% PD-në, ndërsa edhe njerëzit tanë, nuk na votojnë, por ndahen. opinion.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.