Kampionia e bodybuilding sfidon të ftohtin, shfaqet me bikini mbi një varkë

Kliko per me shume info

Modelja e fitness-it dhe fituesja e “Dancing With The Stars” Dorina Mema, si një femër seksi dhe gjithmonë në formë.

Profesioni i saj si instruktore e ka ndihmuar të sfidojë temperaturat e ulëta.

Kliko per me shume info

Modelja, e cila është edhe nënë e një vajze 16-vjeçare, ka publikuar në Instagram një fotografi ku duket e veshur me bikini, hipur në një varkë.

Kampionia e bodybuilding, ka vënë në pah vithet dhe kofshët e saj seksi.

Përveç fotografit ose fotografes, ai që e shoqëron gjatë këtij seti është edhe qeni i saj i cili duket se po shijon pamjen që i është ofruar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.