Kamioni i mbushur plot me sheqer rrëzohet në rrugën e Kombit

Kliko per me shume info

Rruga e Kombit është bllokuar mëngjesin e së shtunës, pasi një kamion i cili transportonte sheqer është rrëzuar.

Ngjarja ka ndodhur në afër të Kukës. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe raportohet se nuk ka person të lënduar.

Kliko per me shume info

Kamioni ka zënë një prej korsive të rrugës, e për pasojë është ngadalësuar qarkullimi i mjeteve në këtë aks

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.