Drejtonte kalin në gjendje të dehur, arrestohet 53 vjeçarja

Ishte duke udhëtuar me kalin e saj në një rrugë të rënduar me trafik, e për këtë arsye një patrullë policore e ndaloi.

Policia e Floridas ndaloi Donna Byrne, 53 vjeç që po udhëtonte mbi kalin e saj.
Megjithëse nuk ishte në drejtimin e një makine, patrulla sërish vendosi që ajo t’i nënshtrohej testit të alkoolit, ku rezultoi se e kishte tejkaluar dy herë limitin e lejuar.

LEXO EDHE:  Fantazitë e turpshme seksuale të grave, nëse bëni këto gjëra ato do tërbohen për ju
Kliko per me shume info

“Zonja Byrne nuk ishte në gjendje për të udhëtuar në një rrugë, pavarësisht se me çfarë udhëton”, deklaroi sherifi Grady Judd, duke shtuar se 53-vjeçarja u arrestua dhe rrezikon një gjobë të majme për “shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here