Ka një pasuri prej 5.5 milionë euro/ Kryebashkiaku më i pasur në Shqipëri surprizon qytetarët

Kliko per me shume info

Gjon Gjonaj, kryebashkiaku i Pukës, i cilësuar si kryebashkiaku më i pasur në Shqipëri me 5.5 milion euro pasuri diten e sotme ka bëre një gjest që i ka surprizuar të gjithë.

Kliko per me shume info

Gjonaj ka vënë dorezat dhe i është futur pastrimit të qytetit me iniciativën e tij personale.

Shumë qytetarë23897887_10211421945566358_1945705933_n.jpg janë surprizuar kur kanë parë kryetarin e tyre duke pastruar.

 

1 COMMENT

  1. Ka punu me djers ça ka t’keqe
    5000 lek ktu 5000 lek aty, per 500 vjet behen 5milion euro. Shifni t keqen gjith anej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.