Juventusi synon një rekord në Serie A

Kliko per me shume info

 

Kliko per me shume info

Juventusi ka shënuar të paktën një gol në 40 ndeshje në shtëpi në Serie A.

 

Juventusi ka shënuar 40 ndeshje me radhë të paktë një gol në shtëpi dhe dëshiron të thyejë rekord në Serie A i vendosur në vitin 2014, 43 ndeshje.

Prej këtyre 40 ndeshjeve, “Zonja e Vjetër” regjistron 37 fitore dhe tri barazime.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.