Julian Deda: Mes Altinit Bashës dhe Gentian Zenelaj zgjedh këtë të fundit, ai ka patur gjithnjë nevojë për ndihmë

Kliko per me shume info

Marrëdhëniet e aktorit të humorit, Julian Deda me kolegun e tij Gentian Zenelaj dhe regjisorin, Altin Basha nuk janë shumë të mira.

I ftuar në ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj, atij iu bë një lojë ku nëse do ishin në një ishull të dy, cilin do shpëtonte, Gentin apo Altinin.

Kliko per me shume info

“Do marr Gentin sepse Altini mund t’ia dalë dhe vetë aty ku është. Tani është bërë mbret atje kurse Genti ka patur gjithmonë nevojë për ndihmë, kështu që do ta shpëtoja.” Pas kësaj ai u përballë edhe mes zgjedhjeve tjera, ku mes Erion Veliaj dhe Saimir Tahirit do shpëtonte ish-ministrin e brendshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.