Julian Deda i bën rreng publikisht Bujar Qamilit…!

Kliko per me shume info

Këngëtari shkodran Bujar Qamili u bë mbrëmë pjesë e spektaklit të humorit “2XL”. Pjesë e të cilit ështe edhe aktori Julian Deda.

Pjesëmarrja e Qamilit ishte një sukses i garantuar, pasi dy shkodranët bashkë bënë batuta që do të mbahen mend gjatë.

Kliko per me shume info

Në momentin e hyrjes së Qamilit në skenë, Juli u fut në rol dhe e injoroi këngëtarin e njohur, çka shkaktoi të qeshura jo vëtëm në sallë.

Pasi sipas Julit, Qamili nuk i paguan bashkëpunëtorët dhe kolegët e tij. Çka padyshim është thënë me humor! /ShkodraNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.