Jul Deda: 14 vjet punë me zor bleva një apartament, tjetra me 1 vit, i rreshtoi 8 shtëpi

Aktori i humorit Julian Deda, ka reaguar pas lajmit qe qarkulloi ne media se kryebashkiakja e Roskovecit Majlinda Bufi, kishte blere në një vit 8 apartamente.

Deda me anë të një statusi në faqen e tij në “Facebook” ka bërë një krahasim të punës së tij në 14 vite me punën e saj në 1 vit dhe shkruan se për të blerë një apartament vetëm 100m2 i janë dashur 14 vite punë si aktor.

LEXO EDHE:  Xhaxhai i Arditit kërcënon me jetë Veliajn: Do mbjell unë pemë mbi ty
Kliko per me shume info

Postimi i Julian Dedës: “14 vjet aktor dhe me zor bleva një apartament 100 m2, tjetra me 1 vit kryetare bashkie në Roskovec i rreshtoi 8 shtëpi”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here