Ju kishte munguar? Adi Krasta rikthehet ne ekran me nje projekt te ri

Kliko per me shume info

Moderatori i njohur Adi Krasta pas ikjes nga Top Channel nuk e kemi parë deri më tani në asnjë televizion për këtë sezon.

Kliko per me shume info

Por së fundmi nëpërmjet një statusi në Facebook duket se Krasta e ka sqaruar pikëpyetjen mbi të ardhmen e tij televizive.

Ai publikuar një video nga një nga emisionet e tij ku ka pasur të ftuar pikërisht shkrimtaren Elvira Dones. Dones është autore e disa botimeve, novelave, skenariste dokumentarësh etj dhe këtë herë vjen për herë të parë në ekran me një bashkëpunim, i cili në autorësi duket premtues.

Ai nuk ka zbuluar më shumë detaje rreth projektit, duke e lënë gjithë publikun e tij në pritje. Kujtojmë këtu se Elvira Dones është shkrimtarja shqiptare që shkëlqeu pas ikjes nga Shqipëria komuniste. Nga tetori i vitit 1988 jeton dhe punon në Zvicër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.