Joeli refuzon ofertën e divorcit nga ana e Brad Pitt

Kliko per me shume info

 

Angelina Jolie raportohet se po ia bën të vështirë procedurën divorcit ish-bashkëshortit të saj, Brad Pitt.
14 muaj pasi Joli dorëzoi kërkesën për divorc dhe kërkoi kujdestarinë e fëmijëve të saj, një burim ka raportuar se Pitt i ka ofruar Jolie një shumë parash në mënyrë që martesa e tyre të përfundonte në mënyrën më të mirë të mundshme. “Brad i ka kërkuar avokatit të tij t’i japë Angie çfarëdolloj shume parash që ajo dëshiron në mënyrë që të përfundojnë divorcin, pavarësisht se ata kanë të firmosur një çertifikatë paramartesore”, ka thënë një burim i brendshëm për revistën “In Touch Weekly”. Sipas burimit, Pitt dëshiron që t’i japë Jolie gjysmën e pasurisë së tij prej 250 milionë dollarësh por këto duken se nuk janë mjaftueshëm për Jolie. “Angie ka hedhur poshtë çdo ofertë montare”, ka shtuar burimi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.