Jo vetëm Majk! Edhe Majlinda kapet mat me të dashurin e ri (FOTO)

Ditën e djeshme, Prive me fotogratë ekskluzive nga Selaniku konrmoi që Majk, ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Majlinda Zeka, me të cilën gjithmonë do ta lidhë, djali i përbashkët, Roani.

Lidhja e re nuk është pritur aspak mirë nga Majlinda e cila tre javë më parë, pas intervistës së Majk në Prive lëshoi një koment në të cilin i atribonte vetës statusin e prindit me kohë të plotë.

LEXO EDHE:  PRANOHET në X Factor të Britanisë së Madhe, këngëtarit shqiptar më pas i ndodh e PAIMAGJINUESHMJA
Kliko per me shume info

Sidoqoftë, larg nga syri i publikut zhvillime në jetën private ka edhe tek Majlinda.

Një pushim në Turqi i cili u mendua se ishte vetëm me shoqen e ngushtë, duket të ketë qenë goxha romantik për bukuroshen nga Prishtina.

Ajo ka qenë e shoqëruar në Stamboll edhe nga një mashkull, i cili sipas të gjitha gjasave është i dashuri i saj i ri.

LEXO EDHE:  Ekipi i madh italian dëgjon këngën e Flori Mumajesit para çdo ndeshje në prani të mijëra tifozëve

Prive.al, ka siguruar sërish një shkrepje ekskluzive që e shfaq Majlindën me djaloshin në Stamboll, para pak ditësh.

Burimet bëjnë të ditur se djaloshi në shoqëri të Majlindës është nga Kosova, por detajet do ua zbulojmë me kohë.

Duket se jeta vazhdon normalisht për dy protagonistët e telenovelës së vitit dhe gjetja e partnerëve të rinjë ka qenë vetëm çështje kohe.

LEXO EDHE:  S’e paskemi parë, por "nusja" e Elvis Pupës ka luajtur në telenovelën e famshme

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here