Jennifer Aniston shtatzënë? Aktorja e famshme do të bëhet me dy fëmijë

Kliko per me shume info

Sipas revistës Australiane, New Idea, aktorja 48 vjeçare Jennifer Aniston është vërtetë shtatzënë dhe shumë e lumtur për këtë.
Por, përveç fëmijës biologjik që po pret nga bashkëshorti i saj, Justin Theroux, thuhet se do të birësojnë edhe një bebush nga Puerto Riko.

“Jen dhe Justin kanë vendosur të na bëjne një suprizë në muajt e fundit të vitit 2017. Ata u kanë thënë familjarëve dhe miqve të afërt se tashmë po ndodh mrekullia që kishin shpresuar aq shumë. As ata vetë nuk e besonin që ëndrra për një fëmijë më në fund po realizohej. Justin ka qenë gjithnjë mbështetës dhe këtë herë duhet të ‘përmbante’ lumturinë e së shoqes”, ka thënë një burim pranë çiftit për revistën.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.