“Jeep-i” shpërthen në flakë në Vlorë

Një makinë tip “Jeep” ka marrë flakë gjatë orëve të para të mëngjesit në Vlorë

“Më datë 28.11.2017, rreth orës 2:35, Salla Operative Vlorë është njoftuar nga një telefonatë se në lagjen “Lirim”, ka marrë flakë një automjet.
Policia dhe shërbimi zjarrëfikës kanë shkuar pranë vendit të ngjarjes ku kanë bërë të mundur edhe shuarjen e flakëve”- njofton Policia.

Kliko per me shume info

Nga verifikimet paraprake dhe deklarimet e marra nga personat e pranishëm ka rezultuar se mjeti tip “Jeep”, në pronësi të shtetasit E.S., 20 vjeç, banues në lagjen “Lirim”, ka marrë flakë aksidentalisht dhe është dëmtuar në pjesën e përparme tek motori.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here