Ja si duket kryetarja e LSI pasi ka ndryshuar “look”

Kliko per me shume info

Muaji i fundit i vitit është i konceptuar më shumë si festiv, ku bëhen llogaritë për vitin e ardhshëm dhe festohen arritjen e vitit që po lëmë pas.

Kjo atmosferë po fillon të ndjehet edhe tek poltikanët shqiptarë, që e kanë zbutur disi diskursin e tyre, por edhe me ndryshime në pamje, pse jo.
Një naga ato është edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Kliko per me shume info

Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale nga parukieri Erion Kaçori, Kryemadhi duket e transfomuar dhe shumë ndryshe nga herët e tjera.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.