Ja sa diferencë kanë në moshë Çiljeta dhe Albani!

Kliko per me shume info

Janë një nga çiftet më të përfolur për momentin në showbizin shqiptar.

Bëhet fjalë pikërisht për lidhjen mes këngëtares Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha.

Kliko per me shume info

Vetëm pak ditë më parë Albani festoi 30-vjetorin e lindjes, ndërkohë që një detaj që ka rënë në sy është diferenca e tij e moshës me partneren e tij.

Ajo është rreth 2 vite e gjysmë më e madhe se Albani, megjithatë kjo diferencë nuk është problem për ta dhe lidhjen e tyre, për të cilën vijojnë të jenë mjaft diskret.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.