Ja me kë është në lidhje Eni Koçi

Kliko per me shume info

Ndonëse asnjëri nga ta ende nuk e ka pranuar lidhjen e tyre ata nuk po ndahen nga njëri-tjetri.

Bëhet fjalë për çiftin më të ri të estradës Eni koçi dhe Genc Prelvuka

Kliko per me shume info

Çifti madje edhe koncertet  i kanë të përbashkëta, e këtë e shprehin haptazi edhe përmes rrjeteve sociale.

Ata sonte do të perfmojnë jashtë vendit për nder të Ditës së Flamurit. Ky detai dëshmon edhe një herë lidhjen e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.