Itali, shqiptari masakron gruan, zbulohet identiteti i autorit dhe viktimes

Kliko per me shume info

Një krim i rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Udine të Italisë.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e çiftit, ku shqiptari ka masakruar me thikë gruan e tij e më pas ka telefonuar policinë.

Kliko per me shume info

‘Hajdeni sepse kam vrarë gruan time’, mësohet se kanë qenë fjalët e shqiptarit të thëna në telefon për policinë. Viktima e krimit eshte Migena Kellezi, ndersa autori i ngjarjes,Dritan Sullollari,emigrant ne Itali.

Ngjarja bëhet edhe më e rendë pasi krimi ka ndodhur në sytë e fëmijët 8 vjeç të çiftit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.