Tiranë, 63-vjeçarin e gjejnë të vdekur, ishte roje i një shkolle

Kliko per me shume info

Një 63-vjeçar është gjetur u vdekur mëngjesin e ditës së sotme në rrugën e “Dibrës”, në një nga ambientet e një shkolle të mesme.

Policia bën me dije se S.Ll, i cili punonte si roje ne këtë shkollë nga veprimet proceduriale dhe këqyrja paraprake e trupit nuk u konstatuan dëmtime apo shenja dhune ne trup.

Kliko per me shume info

Dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale, bazuar edhe në dëshmitë e familjare ku kanë deklaruar se S. Ll vuante nga zemra, diabeti dhe tensioni që prej tre vitesh duke marre mjekim e duhur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.