Ishte e apasionuar pas fotografive, por një “selfie” i kushtoi shumë shtrenjtë

Kliko per me shume info

Toni Kelly ishte shumë e apasionuar pas fotografive duke dokumentuar vendet që vizitonte me postimet e shumta në instagram.

Por ndodh ndonjëherë që edhe pasionet të cilët njerëzit i kanë përzemër të kushtojnë vertetë shtrenjtë.

Kliko per me shume info

24-vjeçarja nga Zelanda e Re ka patur një fund vertet tragjik. Kelly vdiq pas dëmtive serioze që mori në tru ndërsa po përpiqej që të bënte selfie. 24-vjeçarja ra nga dritarja dhe nuk arriti dot ti mbijetonte plagëve të marra.

Fotografitë e Miss Kely tregojnë se sa shumë i pëlqente që të eksploronte vende të reja dhe ti koleksiononte ato.

Ndërsa javën e kaluar famija e saj nxitoi për në Londër pasi dëgjoi lajmin tronditës të vdekjes së saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.