Ish-deputeti socialist sulmon Ramën/ Je aq i pisët në krahasim me Dashin, si Djalli me Engjëllin

Kliko per me shume info

Në një postim në rrjetet sociale, ish-deputeti socialit njëherazi dhe kryetari i PBDKSH, Eduart Ndocaj ka sulmuar kryeministrin Edi Rama, duke e quajtur një figurë të pistë në krahasim me deputetin Dashamir Shehi.

Kliko per me shume info

Ai është shprehur se në krahasim me Shehin, vetë Rama është një “djall”.

“Dash Shehi eshte nje nder politikanet me te urte, me te ndershem te politikes shqiptare. Nuk ka pasur dhe nuk ka asnje akuze per korrupsion edhe pse eshte zv/kryeministri i pare i demokracise. Te tjeret qe ne kete periudhe kane pasur edhe rolin e rojes jane bere milardere, kurse Dashi ben jete modeste dhe e shijon po me modestin e tij qe e karakterizon. Rama eshte aq figure e piset, sa ne krahasim me Dashin, eshte si Djalli me Engjellin. Sigurisht Rama eshte djalli i politikes shqiptare”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.