Ish – deputeti i dërgon të dashurës aksidentalisht “foton e gabuar”

Një ish-deputet britanik i ka dërguar aksidentalisht të dashurës së tij një foto me një femër tjetër.

Lembit Opik dhe 45-vjeçarja Alex Best i kanë mohuar akuzat duke thënë se ishin thjesht “miq të mirë”.

Kliko per me shume info

Por, e dashura e tij Sabina Vankova, ka publikuar fotot që ai ia kishte dërguar aksidentalisht, në të cilat ai shfaqej në momente intime me Alex ndërsa ajo kishte veshur rroba banjoje.

LEXO EDHE:  “Shiti” virgjërinë për 3.7 mln dollarë, adoleshentja rumune zbulon të vërtetën e papritur (Foto)

“Nuk mund ta besoja atë kur pashë fotografitë. Ai gjithmonë ka pohuar se janë vetëm miq, por unë kam pasur dyshimet e mia. Kjo foto tregon se marrëdhënia e tyre nuk është vetëm miqësi. Mua mu thye zemra. Nuk e dashuroj më dhe nuk dua të jem me të”, u shpreh Sabina.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here