Ish-burri e kërcënon, gruaja merr urdhër-mbrojtjeje

Kliko per me shume info

Një grua po përjeton ankth e shqetësim pasi i ish-burri nuk e lë të takojë dy fëmijët pas divorcit. Ajo ka marrë edhe urdhër-mbrojtje madje.

Njoftimi i Policisë:

Kliko per me shume info

Më datë 09.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin S. M, 43 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se në kundërshtim me vendimin e Gjykatës, nuk lejon të takoj dy fëmijët e mitur si dhe në rrjetet sociale, ka kanosur me fjalë ish-bashkëshorten O. M, 38vjeç , banuese në Tiranë, të cilës iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e Urdhrit të mbrojtjes.

Materialet i kaluan Gjykatës së Tiranës për akuzën e “për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.