Ish-aleati i Bashës pëson aksident? Shfaqet në lokal i shoqëruar nga Nard Ndoka dhe gazetari Artur Zheji

Kliko per me shume info

Është shfaqur me krah të fashuar ish-aleati i Lulzim Bashës, kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka.

Ai është shfaqur në ambientet e një lokali, ndërsa shoqërohej nga deputetiu Nard Ndoka dhe gazetari i njohur, Artur Zheji.

Kliko per me shume info

Nuk dihet se çfarë i ka ndodhur me Arben Dukën, por nga mënyra se si i ka pritur miqtë e tij në tavolinë, duket se e ka marrë me shumë sportivitet. Megjithatë, newsbomb.al i uron Dukës shërim të shpejtë!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.