”Tahirit makinën ia mbanin Habilajt, ndërsa patentat biznesmeni me 800 mije euro”

Kliko per me shume info

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ironizon Tahirin pas publikimit të patentave të gjetura në makinën e biznesmenit nga Elbasanit.

Përmes një mesazhi ai shkruan se ish-ministrit makinën ia mbanin ‘Habilajt’, patentat ky me 800-she.

Kliko per me shume info

Statusi:
Kur “dreqi” është nisur të të marrë…
Patentat e Tahirit që janë dokumenta personale i mbante shoferi i Tahirit i cili i “paskesh harruar” tek ky qe levizte me 800 mije euro cash ne makine.
Makinen ja mbanin Habilajt, patentat ky me 800 -she.
POR vini re, detajet e fundit nga ngjarja; nje nga patentat eshte per MJETE LUNDRUESE.
Tahiri ka mohuar disa here te jete pronar skafi. fakt qe e ka denoncuar Sali Berisha dhe PD. Akuza eshte se edhe me skafin ashtu si me makinen e Tahirit, Habilajt kane trafikuar droge.
Eshte e qarte qe patentat e Tahirit, jane ne makinen e kapur sepse nuk duhej te ishin ne shtepine e Tahirit kur te kontrollonte prokuroria.
Cako dhe Xhafaj fshehin ngjarjen kurse Rama kerkon prova dhe fakte…
Kur “dreqi” eshte nisur te te marre, nuk ke ku futesh. Dhe nuk e kam per Tahirin
E kam me ty POLIKARI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.