Ndodh në Durrës, të riut i plas iPhone në xhep

Kliko per me shume info

Një i ri nga Durrësi është tronditur, kur papritur celulari i tij “iPhone 5c” ka plasur në xhep. Djali ka shkruar pranë JOQ se e kishte në xhep celularin e tij, por ka vërejtur të nxehet dhe në pak sekonda ka shpërthyer i tëri.

Ai ka dërguar dhe foton, nga ku shihet se celulari është shkatërruar totalisht. Nuk është hera e parë që dëgjojmë për shpërthime të tilla celularësh.

Kliko per me shume info

Së fundmi kanë ardhur raportime të ndryshme nga vende të shumta të botës dhe kjo ka bërë që të ngrihet një pyetje e madhe: A jemi të sigurt nga smartphonët që mbajmë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.