Incidenti/ Genta Ismajli rrëzohet nga skena

Kliko per me shume info

Nuk kanë të sosur incidentet për këngëtaren e njohur Genta Ismajli.

Kliko per me shume info

Këngëtarja është rrëzuar aksidentalisht nga skena, duke rënë përmbi publikun teksa e ndiqte me vëmendje.

Video është publikuar nga blic dhe aktualisht po bën xhiron e internetit.

Në këtë video, Genta Ismajli teksa performon dhe ecën mbrapa, nuk e ka kuptuar fundin e skenës dhe ka rrëshqitur duke rënë mbi publikun që e ndiqte aty pranë.

Nuk dihet se si ka shkruar ky incident, por shpresojmë që këngëtarja të mos ketë marrë lëndime serioze.

Këngëtarja nga Kosova është përfshirë edhe herë të tjera në incidente të ngjashme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.