Ikën papritur nga emisioni, Rashel Kolaneci i shkruan koment Ermal Mamaqit

Kliko per me shume info

Edhe pse është larguar nga emisioni dhe nuk dihen arësyet e vërteta Rashel Kolaneci dhe Ermal Mamaqi nuk kanë hatërmbetje dhe vijojnë të jenë shokë.

Këtë e konfirmon një koment që Rashel ka shkruar në një foto të postuar nga Ermali,të prindërve të tij. Ermali ka bërë një dedikim të ndjerë për nënën,dhe Rashel ka komentuar duke e komplimetnuar atë.

Kliko per me shume info

“Tani e kuptoj nga kush e ke marrë gjithë atë pozitivitet që përcjell në fytyrë, urime edhe 100 vite jetë për të”, shkruan ajo te urimi i Ermalit për të ëmën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.