Identifikohen tre marinarët amerikanë të humbur nga rrëzimi i avionit

Tre marinarët amerikanë që figuronin të humbur që kur avioni i tyre u rrëzua në detin e Filipineve, u identifikuan nga Marina Amerikane të shtunën. Ata janë Steven Combs, Matthew Chialastri dhe Bryan Grosso.

Marina tha të enjten se tetë anije amerikane dhe japoneze, tre flota helikopterësh dhe avionë patrullimi kishin kontrolluar 1 mijë milje katrorë në kërkimin dyditor për marinarët e humbur.

LEXO EDHE:  Evropa në rrezik, katër vullkanet më të fuqishme drejt shpërthimit
Kliko per me shume info

Të enjten, përpjekjet e shpëtimit u ndalën për tre marinarët që humbën në det të mërkurën kur një avion transporti i marinës amerikane u përplas në pjesën perëndimore të Oqeanit Paqësor.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here