I vdes foshnja në krahë, pasi e kishte zënë gjumi, nëna rrëfen ngjarjen e tmerrshme

Kliko per me shume info

Një nënë zemrëthyer ka folur për dhimbjen, pasi foshnja e saj e porsalindur ndërsa ata ranë për të fjetur së bashku në divan.

Chelsea Love, 24 vjeç, kishte marrë djalin tetë-ditor Leo nga krevati i tijnë shtëpinë e tyre në Hull, pasi ajo vuri re se po flinte në gjumë.

Kliko per me shume info

Ajo e vuri në gjoks për një përqafim dhe kishte për qëllim ta kthente atë në shtratin e tij.

Por, e lodhur, atë e zuri gjumi dhe u zgjua nga të bërtiturat dhe të qarat e babait të Leos, Sam Coles.

Leo kishte ndryshuar ngjyrën dhe u dërgua me urgjencë në spital. Por, pavarësisht përpjekjeve të dëshpëruara të mjekëve për ta shpëtuar, ai vdiq tragjikisht, raporton Dailymail.

Duke përshkruar ngjarjenee tmerrshme, nëna tha për hetuesit: ‘Leo po flinte në gjumë krevatin e tij, kështu që unë vendosa për ta marrë atë për një përqafim.

“Ai ishte shtrirë me shpinë, i kisha këmbët. Isha me të vërtetë e lodhur, por nuk mendova se do të zinte gjumi.

“U zgjova që Sam të bërtiste, unë nuk po e kuptoja atë që po ndodhte.”/ lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.